1394,05,03 @ 04:40

مسابقات روپایی قهرمانی در دامغانسخنان ارزشمند از فیلسوفان بزرگ , جملات پیروزی , عکس درباره خرد , فیلسوف ارد بزرگ کیست , ارد بزرگ , جمله ناب کارآفرینان , جملات ناب از داریوش بزرگ , سخنان ناب پرارزش , حکیم کریم نویسنده تاجیک , سخنان ارد بزرگ , جملات در مورد سیاستمداری , جملات نا از شکست , great orod  , ارد فیلسوف کیست , عکس خاندان ارد بزرگ , جمله درباره شادی , فیلسوف بزرگ جهان کیست , حرفهای بزرگان درمورد شکست وپیروزی , ارود بزرگ , فیلسوف و متفکر کیست , جملات ناب در مورد کینه توزی آدمان , جملات غم بزرگ , دانلود متن مرده پرستی هنر ایرانیان از ارد بزرگ , جملات ناب درباره آدمهای خود بزرگ پندار , حکیم ارد بزرگ ویکیپدیا , حکیم ارد بزرک , اردحکیم , حکیم ارد بزرگ فیلسوف کیست , سخن درباره شادی , جمله های ناب از دکتر شریعتی , فیلسوف و اندیشمند کیست , جملات درمورد شا دی وامید ازنویسندگان , حکیم ارد بزرگ کیه  , ارد بزرگ ویکی پدیا , جملاتی درباره غم واندوه , جملات توانایی , جملات ناب از بزرگان در باره عشق , جملات زیبا درباره سیاستمداران بزرگ

مسابقات روپایی قهرمانی در دامغان    
۱۳۹۴\۰۵\۰۲ - ۵:۴۰ PM


مسابقات روپایی قهرمانی کشور با حضور ۵۰ ورزشکار از ۱۳ استان کشور در دامغان آغاز شد.
حسن طاووسی رئیس انجمن روپایی و هنرهای نمایشی فدراسیون ورزش های همگانی کشور گفت: این مسابقات در دو  رده سنی کمتر از 16 سال و بیشتر از 16 سال و در سه بخش سرعت ، استقامت  و حرکات نمایشی برگزار می شود.
وی گفت: برترین ها به عنوان قهرمانان کشور معرفی و به مسابقات بین المللی اعزام می شوند.
در این مسابقات مهدی حب درویش رکورد دار گینس و رئیس کمیته روپایی فدراسیون ورزش های همگانی هم حضور دارد.
مراسم پایانی این رقابت ها فردا در سالن 9 دی برگزار می شود.

عکس جملات بزرگان , فیلسوف , جملات زیبا جملات ناب  , جملات قصار , سخنان برگزیده , جملات برگزیده فلاسفه , فلسفه جملات بزرگان , حکمت سخن بزرگان , حکیم سخنان ناب، سخنان پدر جملات قصار ایران , پدر سخنان برگزیده ایران ، , فیلسوف , بزرگترین فیلسوف جهان , استاد واژگان زرین حکیم ارد بزرگ , سخنان بزرگترین فیلسوف دنیا , سخنان زیبا , سخنان بزرگان , سخن بزرگان , سخنان حکیمانه , جملات حکیمانه , سخنان حکیمانه , حکیمانه , جملات زیبای بزرگان , سخنان زیبا از بزرگان , جملات زیبا از بزرگان , استاد حکیم ارد بزرگ , فلاسفه ایرانی , سخنان بزرگ , جملات زیباوبه یادماندنی درمورد مادر , بهترین سخنان , سخنان , جملات بزرگترین فیلسوفان ایران ، سخنان بزرگترین فیلسوفان جهان ،  اسلایدهای حکیمانه , حکیمانه , جملات حیکیمانه جامعه شناسان , سخنان جامعه شناسان , جملات کوتاه بزرگان , سحنان حکیمانه , گفته های بزرگان , جملات قشنگ از بزرگانگ , جملات حکیمانه فلاسفه


حمایت ۷۰ شخصیت جهانی از توافق هسته ای    
۱۳۹۴\۰۵\۰۲ - ۵:۰۱ PM


هفتاد نفر از شخصیتهای سیاسی، دیپلماتیک و نظامی جهان با انتشار بیانیه ای، توافق هسته ای ایران را که چهاردهم ژوئیه حاصل شد، چارچوبی مناسب برای پایان دادن به بحران در این باره خواندند.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، پایگاه اینترنتی « شبکه رهبری اروپا » این  بیانیه اعضای خود را منتشر کرد.
این شخصیت ها همچنین خواستار انجام اقداماتی مشخص از طرف کنگره آمریکا ، کشورهای اتحادیه اروپا و ایران برای اجرای این توافق شدند.
مهمترین امضاء کنندگان این بیانیه عبارتند از : دِس براون ( رئیس شبکه رهبری اروپا ، نایب رئیس ابتکار تهدید هسته ای، وزیر دفاع سابق انگلیس)، جرج رابرتسون (دبیر کل سابق ناتو و وزیر دفاع سابق انگلیس) ، مالکوم ریفکیند(وزیر امور خارجه  سابق انگلیس )، میشل روکار (نخست وزیر سابق فرانسه)، ایگور یوگِنز  (رئیس هیئت مدیره موسسه توسعه معاصر، روسیه)، ویاچسلاو تروبنیکوف (مدیر سابق اطلاعات خارجی روسیه)، ولفگانگ ایشینگِر (رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ)، ولکر روهه (وزیر دفاع سابق آلمان)، یاپ دو هوپ شفر ( دبیر کل سابق ناتو) و رولف ایکواس Rolf Ekeus  (مدیر سابق کمیسیون ویژه سازمان ملل در امور عراق).
متن بیانیه اعضای شبکه رهبری اروپا به شرح زیر است :

اعضای شبکه رهبری اروپا حمایت خود را از توافق هسته ای با ایران اعلام می کنند و  خواستار اقدام کنگره آمریکا، کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ایران هستند.
ما ضمن استقبال از توافق چهارده ژوئیه میان گروه پنج بعلاوه یک و ایران در مورد طرح اقدام جامع مشترک ، از همه طرف ها می خواهیم آن را با حسن نیت اجراء کنند و از همه کشورهای اروپایی و جامعه گسترده تر بین المللی می خواهیم از آن حمایت کنند.
ما معتقدیم این توافق ، چارچوبی مناسب را برای پایان دادن به بحران بر سر برنامه هسته ای ایران و زمینه پیوستن دوباره  ایران به جامعه بین المللی فراهم می کند. همزمان، تصویب این سند ، نخستین گام در فرایندی است که باید سطح امنیت همه کشورهای خاورمیانه، اروپا و فراتر از آن را افزایش دهد.
ما به مذاکره کنندگان گروه پنج بعلاوه یک و ایران  به سبب نشان دادن استقامت و توانایی برای دستیابی به مصالحه های لازم تبریک می گوییم و رهبران سیاسی همه کشورهای دخیل را تحسین می کنیم . ما همچنین می خواهیم بر  نقش سازنده ای که کاترین اشتون و فدریکا موگرینی مسئولان سیاست خارجی اتحادیه اروپا در طول مذاکرات ایفا کردند تاکید کنیم.
ضرورت جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای و تقویت رژیم عدم اشاعه هسته ای مهم ترین موضوع در  بحران ایران  بوده است.  براساس ارزیابی ما، این توافق به دلایل زیر این هدف را محقق می کند:
- این توافق ، محدودیتهای بلندمدت و قابل راستی آزمایی را بر توسعه فنآوریها و ساخت تاسیساتی اعمال می کند که ایران می تواند از آنها  برای تولید مواد با درجه تسلیحاتی استفاده کند. این توافق ، انباشت مواد هسته ای را که می تواند برای تولید یک بمب هسته ای مورد استفاده قرار بگیرد محدود می کند و همزمان ، فرصتی را در ایران قرار می دهد تا  برنامه هسته ای صلح آمیز خود را  رشد دهد.
- این توافق شامل یک مکانیزم قوی برای نظارت بر توسعه برنامه هسته ای ایران و تایید ماهیت صلح آمیز آن توسط آژانس است. این توافق ، به مسئله نظارت بر تاسیسات اعلام شده و امکان فعالیت هسته ای مخفیانه با استفاده از امکانات مخفی رسیدگی می کند.
- این توافق نشان می دهد بحران تبعیت نکردن یک کشور از تعهدات منع گسترش سلاح های هسته ای به جای استفاده از زور می تواند از طریق مذاکره حل  شود. این توافق اگر صادقانه اجرا شود ، استدلالی قوی در برابر کسانی خواهد بود که ادعا می کنند تنها در اختیار داشتن سلاح های هسته ای می تواند امنیت « واقعی » هر کشوری را تضمین کند.
ما باور داریم منافع گسترده تری در این توافق وجود دارد که عبارتند از :
- این توافق، راه را برای تعامل اقتصادی با ایران باز می کند و در نتیجه ، موضع طرفداران عملگرای همزیستی مسالمت آمیز و همکاری با شرکای خارجی تقویت می شود.
- این توافق ممکن است راه را برای همکاری گسترده تر بر سر مسائل امنیت منطقه ای و بین المللی از جمله مبارزه با داعش ، پایان دادن به جنگ داخلی سوریه، تضمین آینده ای با ثبات برای افغانستان و مبارزه با تولید مواد مخدر و قاچاق باز کند.
این توافق نشانگر اوج دیپلماسی چندجانبه خواهد بود و  همانطور که رای مثبت و به اتفاق آراء به قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل تایید کرد نشان می دهد درجه بالایی از انسجام در جامعه بین المللی در مورد ایران و انتظار از این کشور برای تبعیت از مفاد توافق شده وجود دارد. اگر تهران تصمیم بگیرد به تعهداتش عمل نکند،  باید با عواقبی جدی و پاسخ چند جانبه و مصمم روبرو شود. کشورهای اروپایی و اتحادیه اروپا در مناسبات آینده خود با ایران باید این موضوع را روشن کنند.
این توافق نباید به ایران برای گسترش نفوذ خود در منطقه، تهدید اسرائیل و ادامه حمایت از سازمان های افراطی اختیار تام بدهد. منافع ما در مورد این مسائل، همچنان در تضاد خواهد بود اگر چه ما امیدواریم طرح اقدام جامع مشترک  زمینه را برای گفتگو با ایران در مورد مسائل گسترده تر سیاست امنیتی و خارجی فراهم کند. اگر ما از ایران انتظار داریم به تعهد خود عمل کند ، ما باید آماده باشیم به تعهد خود بر اساس این توافق عمل کنیم.
بنابراین ما از کنگره آمریکا می خواهیم منافع و خطرات کلی این توافق را به طور کامل و عینی ارزیابی کند. ما اطمینان داریم همکاران قانون گذار ما ماهیت چندجانبه این توافق ،ارزش حفظ ائتلاف برای اجرای آن و پشتیبانی ابراز شده از سوی اکثریت قریب به اتفاق وفادار ترین متحدان آمریکا را به یاد خواهند داشت. ما اعضای کنگره را تشویق می کنیم فرصتی برای اثبات مفید بودن این توافق قائل شوند. اثرات طرح اقدام جامع مشترک از لحاظ محدود کردن  توانایی های هسته ای ایران و افزایش نظارت و تایید برنامه هسته ای ایران خیلی زود مشخص خواهد شد. ما از کشورهای اتحادیه اروپا می خواهیم رژیم تحریم ها را آنطور که در طرح اقدام جامع مشترک مشخص شده است در داخل کشورهایشان و در سطح سازمان ملل کاهش دهند. اگر ما می خواهیم  این توافق واقعا اثری متحول کننده داشته باشد ، اتحادیه اروپا نیز باید با رویکرد سیاسی و اقتصادی به خوبی برنامه ریزی شده به سمت ایران حرکت کند. همزمان، ما از اتحادیه اروپا می خواهیم مسئله وضعیت حقوق بشر در ایران را در چارچوب گفتگوی فشرده با تهران بگنجاند.
 در نهایت، ما  از رهبر معظم و مجلس ایران می خواهیم از اجرای این توافق حمایت کنند توافقی که به حساسیت های ایران احترام می گذارد و با منافع ملی این کشور  از جمله امنیت و توسعه اقتصادی آن همخوانی دارد.

عکس جملات بزرگان , فیلسوف , جملات زیبا جملات ناب  , جملات قصار , سخنان برگزیده , جملات برگزیده فلاسفه , فلسفه جملات بزرگان , حکمت سخن بزرگان , حکیم سخنان ناب، سخنان پدر جملات قصار ایران , پدر سخنان برگزیده ایران ، , فیلسوف , بزرگترین فیلسوف جهان , استاد واژگان زرین حکیم ارد بزرگ , سخنان بزرگترین فیلسوف دنیا , سخنان زیبا , سخنان بزرگان , سخن بزرگان , سخنان حکیمانه , جملات حکیمانه , سخنان حکیمانه , حکیمانه , جملات زیبای بزرگان , سخنان زیبا از بزرگان , جملات زیبا از بزرگان , استاد حکیم ارد بزرگ , فلاسفه ایرانی , سخنان بزرگ , جملات زیباوبه یادماندنی درمورد مادر , بهترین سخنان , سخنان , جملات بزرگترین فیلسوفان ایران ، سخنان بزرگترین فیلسوفان جهان ،  اسلایدهای حکیمانه , حکیمانه , جملات حیکیمانه جامعه شناسان , سخنان جامعه شناسان , جملات کوتاه بزرگان , سحنان حکیمانه , گفته های بزرگان , جملات قشنگ از بزرگانگ , جملات حکیمانه فلاسفه

موشکهای نسل جدید ایران آماده برخورد با هر متجاوزی است    
۱۳۹۴\۰۵\۰۲ - ۴:۴۸ PM


سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح: موشک های نسل جدید ایران آماده مقابله و برخورد با هر متجاوزی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری با اشاره به اشراف همه جانبه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر آنچه در روند تحولات و رخدادهای منطقه ای و مواضع و رفتارهای دشمنان ملت ایران در جریان است، تاکید کرد: "نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای صیانت از استقلال و تمامیت ارضی کشور و آرمان ها و ارزش های نظام و ملت از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و بدون توجه به رجزخوانی ها و تهدید های قدرت های زورگو و مستکبر و مجامع جهانی وابسته، توسعه ظرفیت های دفاعی خود را در دستور کار دارند .
- هرگز دچار غفلت و خطای راهبردی نخواهیم شد
- دست بر "ماشه" دشمنان ماجراجو را رصد خواهیم کرد
وی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی هرگز دچار غفلت و خطای راهبردی نخواهد شد تصریح کرد:" آموزه های تاریخی بویژه تجارب 37 سال گذشته ملت ایران را مصمم ساخته است که لحظه ای از پیگیری راهبرد بازدارندگی دفاعی و آمادگی همه جانبه برای مقابله سخت، قاطع و ویرانگر با تهدیدات خارجی درنگ نکرده و دست بر "ماشه" با چشمان تیزبین رفتار جبهه دشمن و ماجراجویان منطقه ای و فرا منطقه ای را تحت رصد و کنترل داشته باشد ."
ملت ایران هرگز کارنامه سیاه امریکا را فراموش نخواهد کرد
معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با اشاره به اظهارات اخیر رئیس هیئت حاکمه امریکا مبنی بر بازبودن حساب های بزرگتر بین ایران و آمریکا گفت:" اوباما اتفاقا این موضوع را بدرستی مورد اعتراف قرار داده است. آنها می دانند سیاهه خیانت ها و خباثت های آمریکا علیه ملت ایران آنقدر متراکم است که نباید مذاکرات هسته ای با ایران آنها را احساسی و هیجان زده کند، چرا که ملت ایران هرگز کارنامه سیاه آمریکا علیه خود را فراموش نخواهد کرد".
عظمت ایران، امریکایی ها را به تناقض گویی واداشته است
رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با بیان اینکه عظمت ایران اسلامی مقامات آمریکایی را به تناقض گویی و اعلام مواضع ناهماهنگ و متفاوت وادار کرده است، افزود : "رئیس جمهور آمریکا در کمال وقاحت همچنان از تهدید و روی میز بودن گزینه نظامی علیه ایران می گوید در حالی که وزیر خارجه آمریکا با صراحت سخن از ناتوانی در حمله نظامی و تسلیم کردن ایرانیان به زبان می راند ".
واکنش خود را با لبخند و اخم کاخ سفید تنظیم نمی کنیم
وی با تاکید بر اینکه ایرانیان واکنش خود را با لبخند و اخم کاخ سفید و سردمداران نالایق و جنگ طلب آن تنظیم نمی کنند، تصریح کرد:"مقامات آمریکایی بهتر است واقعیات را بپذیرند و از هذیان گویی پیرامون دسترسی به مراکز نظامی ایران و محدود کردن توانمندی های دفاعی جمهوری اسلامی دست بردارند".
ظرفیت های دفاعی ایران؛ از جمله موشک های بالستیک، نقاط ممنوعه است
سردار جزایری با تاکید بر اینکه ظرفیت های بالنده دفاعی کشور ما، از جمله موشک های بالستیک نقاط ممنوعه ای است که ملت ایران به احدی از بیگانگان اجازه اندیشیدن به آن را نمی دهد، گفت:"مجموعه توانمندی های دفاعی جمهوری اسلامی از جمله موشک های نسل جدید آماده ی مقابله و برخورد با هر متجاوزی است".
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در پایان با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی همچنان به حفظ و توسعه ظرفیت های دفاعی کشور و ارتقای آمادگی های خود می اندیشند و لحظه ای از این مهم غافل نخواهند شد، تصریح کرد:" ملت ایران همواره در پی تقویت صلح و امنیت جهانی است اما در عین حال خود را مهیای کارزارهای سخت کرده است".

عکس جملات بزرگان , فیلسوف , جملات زیبا جملات ناب  , جملات قصار , سخنان برگزیده , جملات برگزیده فلاسفه , فلسفه جملات بزرگان , حکمت سخن بزرگان , حکیم سخنان ناب، سخنان پدر جملات قصار ایران , پدر سخنان برگزیده ایران ، , فیلسوف , بزرگترین فیلسوف جهان , استاد واژگان زرین حکیم ارد بزرگ , سخنان بزرگترین فیلسوف دنیا , سخنان زیبا , سخنان بزرگان , سخن بزرگان , سخنان حکیمانه , جملات حکیمانه , سخنان حکیمانه , حکیمانه , جملات زیبای بزرگان , سخنان زیبا از بزرگان , جملات زیبا از بزرگان , استاد حکیم ارد بزرگ , فلاسفه ایرانی , سخنان بزرگ , جملات زیباوبه یادماندنی درمورد مادر , بهترین سخنان , سخنان , جملات بزرگترین فیلسوفان ایران ، سخنان بزرگترین فیلسوفان جهان ،  اسلایدهای حکیمانه , حکیمانه , جملات حیکیمانه جامعه شناسان , سخنان جامعه شناسان , جملات کوتاه بزرگان , سحنان حکیمانه , گفته های بزرگان , جملات قشنگ از بزرگانگ , جملات حکیمانه فلاسفه

لغو تحریم های سوئیفت؛ کمتر از ۳ ماه    
۱۳۹۴\۰۵\۰۲ - ۴:۱۸ PM


وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران ابراز امیدواری کرد که برگزاری کنفرانس اقتصادی ایران و اتحادیه اروپا در وین، شروع خوبی برای رفع موانع همکاری های دوطرف باشد.
به گزارش خبرگزاری صداو سیما از وین، محمدرضا نعمت زاده امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: در حاشیه کنفرانس اقتصادی ایران و اتحادیه اروپا دیدارهای دوجانبه ای با رییس اتاق بازرگانی، وزرای حمل ونقل تکنولوژی، اقتصاد، خارجه وهمچنین رییس جمهور اتریش داشته است.
نعمت زاده تاکید کرد: همکاری هایی که ما بدنبالش هستیم همکاری های درازمدت و پایدار در زمینه زیرساخت های اساسی، تولید، صنعت، سرمایه گذاری است و معتقدیم که همکاری ها باید بصورت مشترک و بر مبنای انتقال تجارب و بصورت دوسویه باشد.      
نعمت زاده در پاسخ به سوال خبرنگاری که سیستم بانکی سوئیفت چه زمانی برقرار خواهد شد، گفت: ما آنچه که در توافق داریم آن است که کمتر از 3 ماه کلیه مراحل تحریم های سوئیفت از بین برود و پیش بینی می کنم که 3ماه یا کمتر از 3 ماه سیستم های بانکی بتدریج دوباره فعال شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش در باره حمایت از فعالیت تحقیق و توسعه و فناوری در کشور گفت:  مجلس یک میلیارد دلار بودجه پیش بینی کرده و این صندوق فعال شده است و به شرکت هایی که این فعالیت ها را انجام می دهند کمک خواهد کرد. اخیرا هم مجلس ایران قانونی را تصویب کرد که تا 50 درصد کارهای تحقیقاتی از منابع عمومی دولت قابل پرداخت خواهد بود.
اولویت نخست ایران؛ همکاری های درازمدت
نعمت زاده در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری صداوسیما که اولویت های ایران در خصوص همکاری با شرکت های خارجی در چه زمینه هایی است و آیا دراین سفر به وین گفتگوهایی در این خصوص صورت گرفته است، گفت: اولویت اول ما قطعا برمنبای همکاری های درازمدت است و در زمینه سرمایه گذاری برای امور زیربنایی نفت وگاز، قطعا سرمایه  گذاری مستقیم و مشترک مدنظر است.
نعمت زاده با بیان اینکه کشورهای اروپایی می توانند روی توانمندی نیروی انسانی ایران تکیه کنند و همکاری های مشترکی را در ایران برای تولید محصولات و تولید خدمات برای عرضه و ارائه به اروپا و سایر نقاط جهان شروع کنیم، افزود: صحبت هایی که با موسسات و شرکت ها در وین داشتیم در این رابطه بود، منجمله با بانک ها که ضرورت شروع همکاری بانکی مقدمه ای برای شروع همکاری های اقتصادی است.

عکس جملات بزرگان , فیلسوف , جملات زیبا جملات ناب  , جملات قصار , سخنان برگزیده , جملات برگزیده فلاسفه , فلسفه جملات بزرگان , حکمت سخن بزرگان , حکیم سخنان ناب، سخنان پدر جملات قصار ایران , پدر سخنان برگزیده ایران ، , فیلسوف , بزرگترین فیلسوف جهان , استاد واژگان زرین حکیم ارد بزرگ , سخنان بزرگترین فیلسوف دنیا , سخنان زیبا , سخنان بزرگان , سخن بزرگان , سخنان حکیمانه , جملات حکیمانه , سخنان حکیمانه , حکیمانه , جملات زیبای بزرگان , سخنان زیبا از بزرگان , جملات زیبا از بزرگان , استاد حکیم ارد بزرگ , فلاسفه ایرانی , سخنان بزرگ , جملات زیباوبه یادماندنی درمورد مادر , بهترین سخنان , سخنان , جملات بزرگترین فیلسوفان ایران ، سخنان بزرگترین فیلسوفان جهان ،  اسلایدهای حکیمانه , حکیمانه , جملات حیکیمانه جامعه شناسان , سخنان جامعه شناسان , جملات کوتاه بزرگان , سحنان حکیمانه , گفته های بزرگان , جملات قشنگ از بزرگانگ , جملات حکیمانه فلاسفه


 پاسخ سخنان دلسوزانه بزرگان و ریش سپیدان، گستاخی و اخم نیست . حکیم ارد بزرگ
در پی پاسخ زود هنگام ، به رخدادهای مهم زندگی خویش نباشیم .  حکیم ارد بزرگ 
ساده باش ، آهوی دشت زندگی ، خیلی زود با نیرنگ می میرد .  حکیم ارد بزرگ 
اگر در بند زندگی روزمره تان باشید ، نمی توانید گامی بسوی بهروزی بردارید . حکیم ارد بزرگ 

مهرورزی و ستایشگری ، درمان بسیاری از دردهای آدمیان هستند .  حکیم ارد بزرگ 

 ناتوان ، لبریز از واژه های ناامید کننده است . حکیم ارد بزرگ
توانایی در کاشانه خاموش نا امیدان ، یافت نمی شود . حکیم ارد بزرگ


http://hekmat.dust.tv/


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد