X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
1394,08,17 @ 16:26

بخش جدی پرونده های دادگاهها مربوط به نفت است

بخش جدی پرونده های دادگاهها مربوط به نفت است    
۱۳۹۴\۰۸\۱۷ - ۱۰:۴۲ AM


دادستان کل کشور گفت: باتوجه به اینکه بخش جدی پرونده های مطرح در دادگاه ها به بخش نفت مربوط می شود؛نظارت دقیق بر نوع قراردادها بسیار مهم است وجامعه دیگر ظرفیت پذیرش این نوع خبرها را ندارد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی امروز درهمایش سالانه سراسری مدیران و مسئولان ارشد سازمان حراست صنعت نفت افزود: بی توجهی ها و غفلت ها سبب شد یک نفر با شیطنت به دنبال آسیب زدن به منابع ملی باشد اگرچه این فرد مجازات و به دیگر پرونده ها رسیدگی می شود اما باید نظارت بیشتری در این حوزه باشد.

وی با اشاره به اینکه باید مسئولان در لایه های مختلف مراقب و مانع بروز این نوع اتفاقات باشند، تصریح کرد: خودکنترلی ، فعال کردن بخش نظارت همگانی در سازمان ها، مسئولیت سازمان هایی که نظارت در آنها نهادینه شده است مانند حراست و برخورد مناسب با کاستی ها، تخلفات و جرایم احتمالی از ارکان اصلی سالم نگه داشتن مجموعه های اداری و سازمانی است.

دادستان کل کشور با اشاره به شعار امنیت اقتصادی، جذب سرمایه و پیشگیری از فساد در صنعت نفت گفت: این شعارها و برنامه ریزی ها در جهت جذب سرمایه و پیشگیری از فساد باید به نحوی باشد که کسی نتواند جرمی انجام دهد حتی اگر بخواهد.

رئیسی برخی غفلت ها را غیرقابل جبران دانست و افزود: ما در نظام مدیریتی باید در برابر خدا، ارباب رجوع، عموم مردم و سلسله مراتب اداری و مطالباتی پاسخگو باشیم.

وی با بیان اینکه نفت باید نقش حمایتی و پشتوانه اقتصادی داشته باشد، گفت: هم اکنون مجموعه نفت نقش تعیین کننده در گردش اقتصاد کشور دارد که این روند باید تغییر کند.
---------------------------------------------
کارگردان فیتیله:افتخار میکنم فرزند ایران و آذربایجانم    
۱۳۹۴\۰۸\۱۷ - ۱۰:۳۳ AM


کارگردان برنامه فیتیله گفت: افتخار کرده و می کنم که فرزند ایران و آذربایجانم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، محمد مسلمی درخصوص برنامه اخیر"فیتیله" که جمعه 15 آبان از شبکه دو سیما پخش شد با انتشار متنی از هموطنان بویژه آذری زبان عذرخواهی و از آنان دلجویی کرد.


در این متن که وی در فضای مجازی منتشر کرده آمده است :


سلام بر تمام ملت ایران. امروز؛ روز تلخی بر ما گذشت. گفتیم مانند همیشه با شما حرف بزنیم با شما که بیست و چهار سال هم صحبت و همدل بودیم. دلهای ما آنقدر بهم نزدیک بود که شما بیست و چهار سال ما را در جمع خود پذیرفتید. همیشه از دوستی و اتحاد گفتیم. محبت بی چشم داشت شعارمان بود و لبخند را بر روی لبان کودکانتان نشاندیم. همیشه از ترک و لر و گیلکی در نمایش هایمان نماینده داشتیم از آن رو که ایران را با همه قومیت هایش زیبا می دانیم. مگر می شود و می توانیم به توهین و تحقیر فکر کنیم؟ مگر می توانیم به آزار هم میهنان مان بیاندیشیم.به عنوان کارگردان فیتیله افتخار کرده و می کنم که فرزند ایران و آذربایجانم.مگر می شود که عموهایی که بیست و چهار سال با شما زندگی کرده اند در مقام توهین به ملت غیور آذربایجان نمایشی را اجرا کنند. ما خدمتگزار شماییم امید ما شمایید. نمی گوییم در این چند سال اشتباه نکرده ایم اما می دانید و می دانیم که گل بی عیب فقط خداست.

_______________________


ارد بزرگ  , حکیم ارد بزرگ , اردبزرگ , حکیم اردبزرگ , ارود بزرگ , اورد بزرگ , مجتبی شرکا , مجتبی شرکاء , great orod , hakim orod bozorg , بزرگترین فیلسوف جهان , فیلسوف ایرانی  , پدر فلسفه نوین , پدر فلسفه جدید , فیلسوف بزرگ

 

 

زمین بسیار کوچک است ، آن را باید از توفان زباله نجات داد . حکیم ارد بزرگ

زمین به ما می گوید : گهواره شادیتان خواهم بود ، اگر دوستم باشید .  حکیم ارد بزرگ

زمانی از توانایی خویش لذت می بریم ، که در راه بدست آوردن آن ، کوشش بسیار نموده ایم. حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

سازگاری با زیستگاه و کوشش برای بهتر شدن جایگاه امروزی ، ویژگی آدمهای خردمند است. حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

اندیشه های کوچک ، توان رسیدن به آرزوهای بزرگ را ندارند .  حکیم ارد بزرگ

آدمی آنگاه از همه توان و نیروی خویش برای کاری بهره می گیرد که در آن ، آرزو و باورهای درونی خویش را ببیند . حکیم ارد بزرگ

آرمان آدمهای کارآمد ، پیدا نمودن راهی مناسب ، برای ساختن ایده هاست . حکیم ارد بزرگ

پدر و مادر با بردباری همواره پیگیر آموزش درست به فرزند باشند و در این راه به او انساندوستی و مهر به گیتی را آموزش دهند و پیش از آنکه آسیب ببیند، آگاهش سازند. حکیم ارد بزرگ

آنانی که کنشی ندارند و وارستگی را در پشت کردن به گیتی می دانند ، تکه گوشت هایی بیش نیستند . حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه نوین)

آرمان را نباید فراموش ساخت ، اما می توان هر دم ، به روشی بهتر برای رسیدن به آن اندیشید. حکیم ارد بزرگ

 

ارد بزرگ  , حکیم ارد بزرگ , اردبزرگ , حکیم اردبزرگ , ارود بزرگ , اورد بزرگ , مجتبی شرکا , مجتبی شرکاء , great orod , hakim orod bozorg , بزرگترین فیلسوف جهان , فیلسوف ایرانی  , پدر فلسفه نوین , پدر فلسفه جدید , فیلسوف بزرگ

 

 
آرمان ما ، باید دارای شور و برانگیختگی باشد ، تا آدمی را به جنبش و تکاپو وادارد . حکیم ارد بزرگ

بخش مهمی از ادب آدمی، برآیند ریشه نژادی و خانوادگی است .  حکیم ارد بزرگ

بدون خودآگاهی میهنی ، کشور رنگ پیشرفت به خود نمی گیرد .  حکیم ارد بزرگ

برای آنکه روانت را بپروری ، در آغاز با خود یکی شو . حکیم ارد بزرگ

هیچ آموزگاری ، سختگیرتر و راستگوتر از زمان نیست .  حکیم ارد بزرگ

نقد کننده ایی که نکات درست و مثبت را نمی بیند ، و مدام از زشتی ها و اشتباهات دیگران سخن می گوید ، حرافی بیش نیست . حکیم ارد بزرگ


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد