X
تبلیغات
زولا
1394,08,15 @ 20:08

تایید پیشنهادهای ایران در یکی کمیسیون های یونسکو

تایید پیشنهادهای ایران در یکی کمیسیون های یونسکو    
۱۳۹۴\۰۸\۱۵ - ۱:۱۷ PM


سرپرست کمیسیون ملی یونسکو به عنوان نماینده ایران در جلسات کمیسیون اداری، مالی و برنامه سازمان یونسکو (apx) از نهایی شدن پیشنهادات ایران خبر داد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سعداله نصیری قیداری با ارائه گزارشی از این جلسه گفت: ایران پیشنهاد هایی در خصوص بزرگداشت هفتصدمین سالگرد تالیف کتاب گلشن راز توسط شیخ محمود شبستری، هزار و پنجاهمین سالگرد تولد سید مرتضی علم الهدی دانشمند شهیر و هزار و صد و پنجاهمین سالگرد تولد محمد ذکریای رازی پزشک، شیمیدان و فیلسوف داشت که برای سالهای 2016 و 2017 به تصویب رسید.

سرپرست کمیسیون ملی یونسکو در ایران افزود: این پیشنهاد به همراه پنجاه پیشنهاد از کشورهای دیگر در صد و نود و ششمین و صد و نود و هفتمین نشست شورای اجرایی یونسکو نهایی شده و در دستور کار کنفرانس عمومی قرار گرفته است.

این فهرست که امروز به تصویب کمیسیون (apx) رسید در کنفرانس عمومی مطرح خواهد شد.

وی افزود: امروز بودجه پانصد و بیست میلیون دلاری دو سال آینده و برنامه چهار ساله 2018-2021 یونسکو در همین کمیسیون تصویب شد.
---------------------
عضویت ۵ میلیون دانش‌آموز در بسیج دانش‌آموزی    
۱۳۹۴\۰۸\۱۵ - ۱۲:۳۲ PM


رئیس سازمان بسیج دانش آموزی گفت: در بیش از ۶۰ هزار واحد آموزشی واحدهای بسیج دانش آموزی راه‌اندازی شده است و هم اکنون ۵ میلیون دانش آموز عضو آن هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ پاسدار علی صابر ماهانی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه امروز تهران افزود: مأموریت اصلی بسیج دانش آموزی جذب، آموزش و سازماندهی دانش آموزان در ارتش 20 میلیونی و بسیج ده ها میلیونی به منظور دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و توسعه و ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی است.


وی گفت: البته راهبرد اساسی در بسیج دانش آموزی، دانش آموز محوری با رویکرد تربیتی است از این رو در بیش از 10 هزار دبیرستان و هنرستان، مسئولیت بسیج دانش آموزی را به دانش آموزان واگذار کرده ایم.


رئیس سازمان بسیج دانش آموزی با بیان اینکه در عرصه های علمی، فرهنگی، سازندگی و دفاعی، رشد و تعالی دانش آموزان را در بسیج دانش آموزی مد نظر داریم افزود: در عرصه علمی در جهت تقویت بنیه علمی دانش آموزان تلاش می کنیم و بر این اساس طرح عظیم پایه های تمدن را اجرا کردیم که هم اکنون 80 هزار دانش آموز نخبه تحت پوشش این طرح هستند و پارسال نیز 4 نفر از برترین های کنکور عضو این طرح بودند.


سرهنگ پاسدار صابر ماهانی اردوهای راهیان نور دانش آموزی را طرح دیگر سازمان بسیج دانش آموزی برشمرد و گفت: پارسال 650 هزار دانش آموز دختر و پسر از مناطق عملیاتی شمال غرب، غرب و جنوب کشور بازدید کردند و طرح راهیان نور امسال نیز از مهر آغاز شده است.


وی افزود: همچنین به منظور آشنا کردن دانش آموزان با طرح های استکبار جهانی، کمیته فکری و محتوایی برای انتقال مفاهیم اسناد لانه جاسوسی به دانش آموزان تشکیل داده ایم.


رئیس بسیج دانش آموزی با بیان اینکه در عرصه سازندگی و فعالیت های گروهی، آشنایی دانش آموزان با اردوهای جهادی را آغاز کرده ایم گفت: تابستان امسال، تعداد دانش آموزان شرکت کننده در اردوهای جهادی در مقایسه با پارسال رشد سه برابری داشت.


سرهنگ پاسدار صابر ماهانی افزود: اردوی خادمان شهدا از دیگر اقدامات بسیج دانش‌ آموزی است که بستری را آماده می کند تا نخبه های علمی در مدت سه تا چهار روز حضور در مناطق عملیاتی، فرهنگ ایثار و شهادت را منتقل می کنند و اگر دیروز شهید شهریاری ها و احمدی روشن ها را داشتیم امروز نیز باید افرادی تربیت شوند تا در ساختن کشور گام های مهمی بردارند.


وی با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، از دست اندرکاران آموزش و پرورش خواست در اجرایی کردن این سند گام اساسی بردارند.


رئیس سازمان بسیج دانش آموزی با گرامیداشت یاد 36 هزار دانش آموز شهید، حضور دانش آموزان در کنار دانشجویان و مردم در صحنه های انقلاب به ویژه حماسه امسال 13 آبان را انتقال فرهنگ استکبارستیزی دانست و گفت: باید آرمان های شهدا به نسل های امروزی و بعدی منتقل شود و امروز روز هدایت نسل های آینده است، از این رو باید نگاه آرمانی که امام راحل داشتند و نیز نگاه آرمانی مقام معظم رهبری را به خوبی به این نسل منتقل کنیم.


سرهنگ صابر ماهانی با بیان اینکه بسیج دانش آموزی، پایه و اساس بسیج است افزود: مقامات عالی آینده و دست اندرکاران کشور از مجموعه های بسیج و دانش آموزی هستند، از این رو اگر بخواهیم در آینده عطر و رایحه بسیج را در همه صحنه ها داشته باشیم باید در بسیج دانش آموزی سرمایه گذاری کنیم.

__________________


پند و اندرز بسیار ، همچون دشنام آزار دهنده است.  حکیم ارد بزرگ

پند و اندرز نادرست، موجب نفرت همیشگی دیگران، از ما می شود .  حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

شکست و پیروزی ، دل آدم فرهمند را نمی لرزاند ، او به آرمان و هدف خویش می اندیشد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

شکست های زندگی ، درهای پیروزی را می گشایند .  حکیم ارد بزرگ

شناخت موشکافانه هر شکست ، پیشرفت را در پی دارد .  حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه نوین)

پدر فلسفه جدید ، پدر فلسفه نوین ایران ، بزرگترین فیلسوف معاصر ، جمله نوشته های بزرگ ، عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات حکیم ارد بزرگ ،  ارد بزرگ  , حکیم ارد بزرگ , اردبزرگ , حکیم اردبزرگ , ارود بزرگ , اورد بزرگ , مجتبی شرکا , مجتبی شرکاء , great orod , hakim orod bozorg , بزرگترین فیلسوف جهان , فیلسوف جهانی کشورمان حکیم ارد بزرگ ، کتابها و سخنان حکیم ارد بزرگ بزرگترین فیلسوف جهان و پدر فلسفه نوین ، Doubtless, now Great Orod is the greatest philosopher of world  ، فیلسوف ایرانی  , پدر فلسفه نوین , پدر فلسفه جدید , فیلسوف بزرگ ، حکیم ارد بزرگ , Great Orod is the greatest philosopher of world

 


آزادی همگان را پاس بداریم. حکیم ارد بزرگ مغز متفکر جهان امروز

آگاهی ، تنها راه رسیدن به آزادیست . حکیم ارد بزرگ (برترین فیلسوف جهان)

به نام آزادی ، نمی توان کسی را کشت . حکیم ارد بزرگ

تنها مردم آزاده و همدل می توانند سازنده یک فرمانروایی بزرگ و نیرومند شوند . حکیم ارد بزرگ

کارآفرینان ، دستان یاری بخش آدمیان هستند .  حکیم ارد بزرگ

دوستی و مهر، امید می آفریند و امید، نیاز زندگیست. حکیم ارد بزرگ

رستگاری، در مهربانی است. حکیم ارد بزرگ

زیبایی، در مهربانی است. حکیم ارد بزرگ

پدر فلسفه جدید، پدر فلسفه نوین، حکیم ارد بزرگ ، ارد بزرگ ،فیلسوف جهانینظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد