X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
1394,08,09 @ 03:59

طرح روان‌سازی ترافیک خودروها در فرودگاه مهرآباد

طرح روان‌سازی ترافیک خودروها در فرودگاه مهرآباد    
۱۳۹۴\۰۸\۰۸ - ۵:۵۶ PM
مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد از اجرای طرح روانسازی ترافیک خودروهای شخصی در محوطه‌های این فرودگاه خبر داد و گفت: این طرح به منظور روان سازی ترافیک خودروها و صیانت از حقوق شهروندی در این فرودگاه اجرا می‌شود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی رستمی گفت: برای روان‌سازی، کنترل ترافیک و صیانت از حقوق شهروندی در فرودگاه مهرآباد و دستورات وزیر راه و شهرسازی مبنی روان‌سازی ترافیک در این فرودگاه از 30 مهر ، پارک خودروهای شخصی در محوطه فرودگاه ممنوع شد.
وی با بیان اینکه فقط حضور و توقف خودروهای حمل و نقل عمومی (تاکسی‌) در فرودگاه مجاز است، افزود: همچنین خودروهای سازمان‌هایی که در فرودگاه فعالیت دارد باید در پارکینگ سازمان مربوطه پارک شود.
مدیرکل فرودگاه‌مهرآباد افزود: خودروهای شخصی باید در پارکینگ‌های فرودگاه مستقر و از توقف در خیابان‌ها و مقابل ترمینال‌های فرودگاه خودداری شود.
مهرآباد دارای ظرفیت 5 هزار خودرو

رستمی با بیان اینکه فرودگاه مهرآباد دارای4 پارکینگ با ظرفیت 5 هزار خودرو است، گفت: این طرح با هماهنگی پلیس راهور در فرودگاه اجرایی می‌شود.

بهسازی باند چپ فرودگاه در دست اقدام

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد درباره آخرین وضعیت بهسازی سطوح پروازی این فرودگاه نیز با بیان اینکه بهسازی باند 29 راست آغاز شده است و تا 3 ماهه ابتدایی امسال به اتمام می رسد، گفت: بعد از بهسازی این باند، باند چپ فرودگاه بهسازی می‌شود.

وی درباره چگونگی استقبال سرمایه‌گذاران از پروژه‌های فرودگاه مهرآباد که در همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در حمل و نقل، مسکن و شهرسازی ارائه شد، گفت: احداث ترمینال داخلی، ترمینال CIP و پارکینگ چند طبقه سه پروژه فرودگاه مهرآباد به ارزش تقریبی حدود 192میلیون یورو است.

رستمی تاکید کرد: ترمینال CIP مهرآباد با مساحت 6 هزار مترمربع نیاز به سرمایه‌گذاری 12میلیون یورو دارد که روش ترجیحی سرمایه‌گذاری به روش  BOT (راه، بهره برداری، انتقال) است.

مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد با بیان اینکه ترمینال داخلی این فرودگاه نیز 70 هزار مترمربع مساحت دارد گفت: سرمایه‌گذاری مورد نیاز برای این ترمینال 160 میلیون یورو است. پارکینگ چند طبقه مهرآباد نیز با مساحت 80 هزار مترمربع به سرمایه‌گذاران پیشنهاد شد .

رستمی با بیان اینکه فرودگاه بین المللی مهرآباد انجام 20 درصد از کل پروازهای کشور را بر عهده دارد، گفت: جذب سرمایه‌گذار برای اجرای این پروژه‌ها در حال انجام است.
----------
وین؛ پایان نشست کارشناسی ایران و ۱+۵    
۱۳۹۴\۰۸\۰۸ - ۶:۵۱ PM


نشست کارشناسان ایران و ۱+۵ که از پنجشنبه در هتل بریستول وین آغاز شده بود؛ عصر جمعه پایان یافت.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از وین، این نشست به ریاست حمید بعیدی نژاد رییس هیات کارشناسان ایران در باره نحوه اجرای برجام برگزار شد.

___________________


اینترنت ابزار آگاهیست ، گریزی از روشنی و نور نیست .  حکیم ارد بزرگ
سیاستمداران ، بیشتر زمان ها ، پاسخگوی پرسش هایی هستند که دوست دارند . حکیم ارد بزرگ
سیاستمدار ناتوان ، به جای گفتگو با خردمندان و آگاهان ، با چاپلوسان نادان ، نشست و برخاست می کند . حکیم ارد بزرگ
سخن برآزندگان ، آهنگ خیزش بیشتر است . حکیم ارد بزرگ


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد