1394,08,07 @ 04:48

ادعای مشرف درباره طالبان

ادعای مشرف درباره طالبان    
۱۳۹۴\۰۸\۰۶ - ۵:۴۱ PM

رئیس جمهور سابق پاکستان اذعان کرد: کشورش طالبان را مجهز کرده و برای جنگ با شوروی سابق فرستاد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی خبری النشره لبنان، پرویز مشرف گفت: ما طالبان را آماده کردیم و اعضایش را برای جنگ با روسیه فرستادیم. طالبان و حقانی و اسامه بن لادن و ظواهری در آن زمان قهرمانان ما بودند و سپس به انگل و مزاحم تبدیل شدند.
مشرف گفت: پاکستان در سال 1979 میلادی کمک به عناصر دینی تندرو را آغاز کرد و اصطلاح عناصر دینی تندرو نیز در همان سال در این کشور رایج شد. پاکستان از بیش از 13 گروه تروریستی که اعضایش علیه هند فعالیت می کنند حمایت کرد.
رئیس جمهور سابق پاکستان گفت: جنگ آزادسازی کشمیر در سال 1990 میلادی آغاز شد و در آن زمان لشکر طیبه و یازده تا دوازه گروه دیگر شکل گرفت. ما به عناصر این گروهها کمک کردیم و آنان را آموزش دادیم زیرا آنها جان خود را برای کشمیر دادند.
وی فاش کرد: این افراد مسلح هم اکنون علیه ملتهای خود می جنگند و باید به آن پایان داده شود.
-----
۳۷ هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی    
۱۳۹۴\۰۸\۰۶ - ۵:۲۲ PM

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت : در بودجه سال جاری ۳۷ هزار میلیارد تومان به طرح های عمرانی اختصاص یافته که بسیار اندک است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ عبدالرضا عزیزی امروز در پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته افزود: با توجه به بودجه 236هزار میلیارد تومانی کشور در سال جاری هم اکنون 25 درصد طرح های عمرانی با کسری بودجه مواجه است.
وی تصریح کرد: در حالی که سالانه به طور متوسط 30 هزار میلیارد تومان برای مصرف مواد مخدر و دخانی در کشور به هدر می رود ، طرح های عمرانی و ساخت و ساز با کمبود منابع مالی مواجه است.
نماینده مردم شیروان در مجلس با اشاره به وظایف وزارت راه وشهرسازی در حوزه های مختلف حمل و نقل و شهرسازی - افزود: پنج هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی این وزارت پرداخت شده که بسیار ناچیز است .
وی اظهار داشت : با این حال وزارت راه و شهرسازی همایش فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف حمل و نقل و شهرسازی را برگزار کرد که سرمایه گذاران داخلی و خارجی با انجام سرمایه گذاری 25 میلیارد یورویی دراین حوزه ها اعلام آمادگی کرده اند.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: در  حوزه شهرسازی عقب ماندگی زیادی داریم و ابتدا خانه می سازیم سپس شهرسازی می شود در حالی که این روند باید برعکس شود تا با تهیه زمین و زیرساخت های شهرها مسکن در این مکان ها ساخته شود.
وی در باره طرح مسکن مهر هم گفت : هرچند درست مدیریت نشد اما با توجه به اینکه همه متقاضیان مسکن مهر نیازمندان واقعی هستند این طرح باید در موعد مقرر به پایان برسد.

________________


آنکه پوزش نمی داند چیست ، دوست خوبی نیست . حکیم ارد بزرگ
خودخواه ترین آدمیان ، آنانی هستند که چشمان خود را بر سرنوشت هم میهنانشان بسته اند . حکیم ارد بزرگ
سازش بر روی داشته های به یغما رفته ما ، به نام آشتی جویی و دوستی ، از نادانی است . حکیم ارد بزرگ
خوشبخت کسی است ، که در برابر درون خویش ، شرمنده نباشد . حکیم ارد بزرگ
دستان بزهکاران را ، از دامان زیستگاه های جانوری ، کوتاه کنیم . حکیم ارد بزرگ


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد