1394,04,13 @ 23:31

بیش 5 هزار فقره تسهیلات بافت فرسوده به کهگیلویه و بویراحمد

عکس جملات زیبا، عکس جملات فلسفی، عکس جملات وایبری، عکس حکیم، عکس سخنان بزرگان، عکس سخنان حکیمانه، عکس سخنان حکیم ارد بزرگ، عکس سخنان دانشمندان، عکس سخنان زیبا، عکس سخنان بزرگان ، عکس سخنان زیبا , عکس سخنان ناب , عکس سخنان حکیمانه , عکس جملات وایبری , عکس جملات ، سخنان سخنان عاشقانه , عکس سخنان اموزنده ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات کوتاه ، سخن بزرگان ، (سخن آرا), پند بزرگان تصویری


بیش 5 هزار فقره تسهیلات بافت فرسوده به کهگیلویه و بویراحمد    
1394\04\13 - 6:45 PM

یاسوج /خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی
بیش 5 هزار فقره تسهیلات به ساکنان بافت های فرسوده استان پرداخت می شود .
مدیرکل راه و شهرسازی ظهر امروز در نشست شورای بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد گفت: سهیمه تسهیلات بافت فرسوده در استان 5 هزار و 217 فقره اعلام شده که این خبر خوبی برای ساکنان بافت های فرسوده در استان است .
حسن فدایی افزود:این در حالی است که در سال 1393 تنها حدود 70 فقره تسهیلات به بافتهای فرسوده استان پرداخت شد .
وی گفت : این میزان تسهیلات توسط بانک‌های سپه، ملت و رفاه پرداخت می شود.
گفتنی است 594هکتار بافت فرسوده در شهرهای این استان نیاز به بازسازی دارد که بیشترین آن در شهر یاسوج مرکز استان واقع شده است .


عکس جملات زیبا، عکس جملات فلسفی، عکس جملات وایبری، عکس حکیم، عکس سخنان بزرگان، عکس سخنان حکیمانه، عکس سخنان حکیم ارد بزرگ، عکس سخنان دانشمندان، عکس سخنان زیبا، عکس سخنان بزرگان ، عکس سخنان زیبا , عکس سخنان ناب , عکس سخنان حکیمانه , عکس جملات وایبری , عکس جملات ، سخنان سخنان عاشقانه , عکس سخنان اموزنده ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات کوتاه ، سخن بزرگان ، (سخن آرا), پند بزرگان تصویری


سی ان ان : مقامات انگلیس درباره سفر 12 عضو یک خانواده به سوریه نگران هستند    
1394\04\13 - 6:45 PM

تهران / خبرگزاری صدا و سیما /سیاسی 1394/04/13
00:12:24.14
مقامات انگلیس درباره سفر خانواده ای دوازده نفره به سوریه برای عضویت در داعش، نگران هستند.
به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان، مقامات انگلیس درباره سفر احتمالی خانواده ای دوازده نفر از این کشور به سوریه برای عضویت در گروه تروریستی داعش، ابراز نگرانی کردند. اعضای این خانواده چند هفته پیش برای تعطیلات به سفر رفتند، اما دیگر هرگز به خانه بازنگشتند. دوستان آنها می گویند این خانواده در منطقه لوتون انگلیس، زندگی ساده ای داشتند. اکنون همه این دوازده نفر ممکن است در مناطق تحت کنترل داعش در سوریه باشند.
محمد عبدالمنان، بزرگ خانواده که هفتاد و پنج سال سن دارد، به شدت بیمار است و یکی از نوه های او تنها یکسال سن دارد.
ارین مک لافلین خبرنگار شبکه گزارش داد این خانواده دوازده نفر در خیابانی خلوت، بیرون شهر لندن زندگی می کردند. شغل آنها نیز لوله کشی و برق کشی ساختمان بود.
ظاهراً همه چیز با سفر این خانواده دوازده نفره برای بازدید از اقوام در بنگلادش آغاز شد. پلیس اعلام کرد یکی از اعضای خانواده را در تاریخ دهم آوریل متوقف و از او بازجویی کرده است؛ خانه آنها نیز بازرسی شد، اما پلیس هیچ شواهدی را مبنی بر تصمیم آنها برای سفر به سوریه پیدا نکرد. مقامات نیز اجازه لازم را برای مسافرت به این خانواده دادند. در تاریخ یازدهم ماه مه، این خانواده به استانبول پرواز کرد و ظاهراً قصد داشته است از مناطق دیدنی بازدید کند، اما آنها هرگز برای بازگشت به انگلیس سوار هواپیما نشدند.
یک مقام آگاه می گوید یکی از اعضای زن خانواده گرایش های افراطی پیدا کرده بود و احتمالاً دیگران را نیز برای سفر به سوریه مجاب کرده است. البته کودکان و اعضای سالخورده خانواده از اینکه قرار است چه اتفاقی برای آنها رخ دهد، اصلاً اطلاع نداشتند.


عکس جملات زیبا، عکس جملات فلسفی، عکس جملات وایبری، عکس حکیم، عکس سخنان بزرگان، عکس سخنان حکیمانه، عکس سخنان حکیم ارد بزرگ، عکس سخنان دانشمندان، عکس سخنان زیبا، عکس سخنان بزرگان ، عکس سخنان زیبا , عکس سخنان ناب , عکس سخنان حکیمانه , عکس جملات وایبری , عکس جملات ، سخنان سخنان عاشقانه , عکس سخنان اموزنده ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات کوتاه ، سخن بزرگان ، (سخن آرا), پند بزرگان تصویریکارشناس مسائل ایران در بی بی سی: امضای توافقنامه نزدیک است    
1394\04\13 - 6:44 PM

تهران / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی 1394/04/13
00:15:41.24
سردبیر نشریه «مختارات ایرانیه» در مرکز الاهرام مصر تاکید کرد شواهد و قرائن حاکی از آن است که طرف های مذاکره کننده هسته ای در وین به امضای توافقنامه نزدیک شده اند.
به گزارش شبکه تلویزیونی بی بی سی عربی، محمد عباس ناجی در گفتگویی با این شبکه درباره ابراز خوش بینی نسبی محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران و نیز سخنان چند روز پیش سرگئی لاوروف و جان کری وزرای خارجه روسیه و آمریکا در همین چارچوب، و این که آیا مذاکره کنندگان در وین واقعا به توافق نزدیک شده اند یا اینکه این سخنان برای مصرف رسانه ای و خطاب به جوامع ایران و غرب است، گفت: به نظر من ممکن است مذاکره کنندگان در وین واقعا به توافق نزدیک شده باشند. مجموع اظهارنظرهای شرکت کنندگان در مذاکرات حاکی از آن است که اختلافات بین ایران و 1+5 به تدریج در حال کم شده است و ممکن است توافق اگر نگوییم تا هفتم ژوئیه، تا چند روز پس از آن به دست بیاید. به نظر من هم اکنون توافق احتمالی بین ایران و غرب بازبینی های نهایی خود را می گذراند.
وی در خصوص سفر یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران و دیدار با مقامات این کشور و این که آیا با توجه به سخنان آمانو می توان گفت توافقی در خصوص بازرسی ها به دست آمده باشد، گفت: به نظر من ممکن است این امر سرآغاز توافق بین ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص بازرسی از مراکز هسته ای و حتی مراکز نظامی باشد که موضوع اصلی اختلافات بین طرفین در دوره اخیر بود. به نظر من ممکن است این روند سرآغاز حصول توافق باشد اما ممکن است در روزهای آینده تا امضای توافقنامه تکمیل شود.
کارشناس مسائل ایران افزود: پیشنهادهای متقابلی در خصوص دیدارهای محدود و دارای چارچوب بازرسان آژانس از برخی مراکز نظامی ایران مطرح شده است و آمریکا نیز از احترام به تلاش های ایران برای حفظ اسرار نظامی خود سخن گفته است. همچنین ممکن است پیشنهاد یا اقدامی برای امضای پروتکل الحاقی پیمان منع گسترش وجود داشته باشد مبنی بر این که مجلس شورای اسلامی ایران نیز آن را تصویب کند. همه امور نشان می دهد اختلافات بین ایران و گروه پنج بعلاوه یک در حال کاهش است و این امر به معنای افزایش احتمال دستیابی به توافق در روزهای آینده است.
ناجی در ادامه در خصوص این که چرا ظریف موضوع مبارزه با داعش را به موفقیت مذاکرات هسته ای ربط داد، گفت: تصور می کنم شاید این امر نشان دهنده این باشد که توافقنامه هسته ای در آستانه امضا قرار گرفته است و مذاکره کنندگان موضوع هسته ای را پشت سرگذاشته اند و در مرحله آینده به مذاکره درباره موضوعات غیرهسته ای مورد اختلاف خواهند پرداخت که مبارزه با تروریسم در صدر آنها قرار دارد. ایران هم اکنون به دنبال موضوعاتی می گردد که می تواند محور توافق بین این کشور و آمریکا باشد که مبارزه با تروریسم در این چارچوب اولویت دارد.


عکس جملات زیبا، عکس جملات فلسفی، عکس جملات وایبری، عکس حکیم، عکس سخنان بزرگان، عکس سخنان حکیمانه، عکس سخنان حکیم ارد بزرگ، عکس سخنان دانشمندان، عکس سخنان زیبا، عکس سخنان بزرگان ، عکس سخنان زیبا , عکس سخنان ناب , عکس سخنان حکیمانه , عکس جملات وایبری , عکس جملات ، سخنان سخنان عاشقانه , عکس سخنان اموزنده ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات کوتاه ، سخن بزرگان ، (سخن آرا), پند بزرگان تصویری


منطقه جوبر در شرق شهر دمشق شاهد درگیریهای سنگین میان ارتش سوریه و گروههای تروریستی است    
1394\04\13 - 6:44 PM

دمشق / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی 1394/4/13
منطقه جوبر در شرق محدوده شهر دمشق ، امروز شاهد درگیریهای سنگینی میان نیروهای ارتش و عناصر مسلح وابسته به گروه های تروریستی است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از دمشق ، تروریستها همزمان با این درگیریهای محله های واقع در مجاورت منطقه جوبر مانند زبلطانی ، عباسیین و باب توما را که ساکنان شان از صبح امروز صدای این درگیریها را می شنوند ، مورد حمله خمپاره ای وگلوله های دو زمانه قرار دادند که منجر به آتش سوزی شد، بدون اینکه تلفاتی برجای بگذارد.
همچنین پلیس شهر دمشق در اعلامیه خبر داد : تروریستهای مسلح علاوه بر این مناطق، خیابان بغداد و محوطه هتل داما رز در مرکز شهر دمشق را با خمپاره هدف قرار دادند که یک شهروند دمشقی جان باخت و دو نفر دیگر هم زخمی شدند ، افزون بر اینکه به شماری از خودروهایی که در پارکینگ هتل بودند ، خسارت وارد شد.
حسام شعیب کارشناس مسائل سیاسی ، حملات خمپاره ای تروریستها در شرق شهر دمشق را اقدامی مذبوحانه برای جلوگیری از تمرکز ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در جبهه زبدانی (جبهه غرب حومه شهر دمشق) دانست.
شعیب گفت : عملا تروریستهای موسوم به جیش الاسلام و جبهه النصره در منطقه جوبر محاصره شده اند و هرگونه عملیات جنجالی آنان، در واقع خودکشی است.
گفتنی است ، هرگاه تروریستها در حومه دمشق در تنگنا و در محاصره نیروهای مقاومت در می آیند ، با حملات خمپاره ای بی هدف مناطق مسکونی شهر دمشق را هدف قرار می دهند.


عکس جملات زیبا، عکس جملات فلسفی، عکس جملات وایبری، عکس حکیم، عکس سخنان بزرگان، عکس سخنان حکیمانه، عکس سخنان حکیم ارد بزرگ، عکس سخنان دانشمندان، عکس سخنان زیبا، عکس سخنان بزرگان ، عکس سخنان زیبا , عکس سخنان ناب , عکس سخنان حکیمانه , عکس جملات وایبری , عکس جملات ، سخنان سخنان عاشقانه , عکس سخنان اموزنده ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات کوتاه ، سخن بزرگان ، (سخن آرا), پند بزرگان تصویریاگر شور زندگی و امید را ، در روان یاران افسرده خویش بارور کنیم ، تنهایی هیچگاه به سراغ مان نخواهد آمد .  حکیم ارد بزرگ 


تندرستی ، پاداش نیک زیستی است . حکیم ارد بزرگ 


تندرستی ، پرشگاه روان بیدار است ، برای گشودن دروازه های پیروزی . حکیم ارد بزرگ 


همسران ، باید یکدیگر را همواره ستایش کنند . حکیم ارد بزرگ 


کوشش برای تندرستی همگانی ، یکی از مهمترین کارهای دیوانسالاران است . حکیم ارد بزرگ http://hekmat.dust.tv/


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد